Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 19-11-16, 14:58
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vlachosarv Εμφάνιση μηνυμάτων
Επίσης, το κερασάκι στην τούρτα είναι ότι όταν ρετάρει στο ρελαντί κ κινούμαι στις 2.000 στροφές κ μόνο (όχι πιο χαμηλά) με λίγο γκαζάκι το αμάξι κάνει bunny hops εν κινήσει σαν να μπερδεύει άσχημα όμως....!!!!!!! Πρέπει να του δώσω αρκετό γκαζάκι για να ξεμπερδέψει.

Διάβασα σε άλλο ποστ για δευτερεύον σωληνάκι κι ότι μπορεί να φταίει κάτι τέτοιο...

Ερώτηση 1: Μπορεί να ισχύει η γνώμη του μηχανικού για τη θεωρία με τους πολλ/τες;
Ερώτηση 2: Αν όντως φταίει ο λάμδα ή το λουφτ ή κ τα 2 θα οδηγούσε κάτι τέτοιο σε ρετάρισμα;
Ερώτηση 3: Γιατί κάνει bunny hops συγκεκριμένα στις 2.000 στροφές κ όχι πιο χαμηλά; Γιατί μπερδεύει μόνο εκεί; Η σκέψη μου πηγαίνει κ σε εγκέφαλο...
Εμένα το κάνει το παραπάνω στις 2300 περίπου και ακόμη δεν βρήκα άκρη, γιατί στη χώρα του ποτέ και της αναζήτησης του εύκολου αβασανιστου μεροκάματου....οι μηχανικαρες κάνουν επιλογές για το πιο αμάξι θα δεχτούν για επισκευή στα υπερ σύγχρονα συνεργεία - παράγκες τους!
Ετοιμάζω όμως κάτι καλό ....και αν πετύχει θα ποστάρω και δεν θέλω να μου πει κανείς για διαφήμιση γιατι God και Rapid γνωρίζουν πολύ καλά το θέμα μου και τους ευχαριστώ και πάλι που ασχολήθηκαν τόσο πολύ ακόμη και με p.m.

Μακάρι φίλε να λυθεί το πρόβλημα σου σύντομα καλή τύχη!
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση