Θέμα: angel eyes e46 ci
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 05-11-13, 09:30
Το avatar του χρήστη dimimav
dimimav Ο χρήστης dimimav δεν είναι συνδεδεμένος
bmw supertronic
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Μηνύματα: 178
dimimav is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panagiotisE46ci Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ δεν ξερω αν επρεπε να ανοιξω νεο θεμα οποτε γραφω εδω .εχω φαναρια με angel eyes αυτα τα ωραια δαχτυλιδια .τα φαναρια ειναι καλου φιλου νησιοτη απο εδω μεσα που τα πηρα παλιοτερα
γυρνοντας με το αμαξι μου αποψε αναψε στο καντραν αριστερη λαμπα καμενη.βγαινω να δω στο αριστερο φαναρι τα δαχτυλιδια δεν φωτιζουν.
ανοιξα το καπο, δεν ειδα καμενα τα καλωδια, πιθανολογω οτι καηκαν τα δαχτυλιδια angel. απο οτι θυμαμαι τωρα για να το διορθωσω και να επισκευαστει η βλαβη πρεπει να βγαλω ολο το φαναρι και να ανοιξω το κρυσταλλο? το κρυσταλλο βγαινει ευκολα η πρεπει να μπει στο φουρνο?? τοχω ακουσει και αυτο. για να βγει το φαναρι προδιαθετη και βγαλσημο προφυλακτηρα? και ποσο κοστιζουν τα angel??
ευχαριστω

ισως να μην το εγραψα σωστα εχω απλα φαναρια με εσωτερικα δαχτυλιδια angel . σε περιπτωση που δεν φτιαχνεται τι κανω αλλαζω φαναρια αριστερα δεξια?? αν αλλαξω μπωρω να βαλω φαναρια με projector?
sygnvmh αν κουρασα με τις ερωτησεις απλα δεν ειμαι γνωστης
Καταρχάς τα φανάρια του e46 ειναι με klips και κουμπώνουν κ ξεκουμπωνουν
οπότε θέλεις.αλλα συνήθως καίγονται οι μετασχηματιστες που δίνουν ρεύμα στα angel eyes.αρα δεν χρειάζεται να ανοίξεις τίποτα απλά αλλάζεις τον μετασχηματίστη, ειναι ενα μαύρο κουτάκι πίσω απο τα φανάρια.λογικα θα το έχεις έτσι τουλάχιστον ειναι στο δικό μου
__________________
Το να ρωτας τις μηχανες αν μπορουν να σκεφτουν είναι σα να ρωτας τα υποβρυχια αν μπορουν να κολυμπουν
Απάντηση με παράθεση