Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 04-02-11, 01:25
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Με έχεις τρελάνει τώρα, παίζει να μου έλυσες φοβερά τα χέρια, καθώς υπάρχει θέμα και με το μικρόφωνο που εκκρεμεί! Απ ότι διάβασα πρόχειρα είναι πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά που μου έδειξες και μάλιστα είναι τσαμπα εντελώς!

Κοίτα vista δεν θα έβαζα για κανέναν λόγο, όλοι ξέρουμε ότι είναι for the fersivals(για τα πανηγύρια).Στο πρώτο pc δοκιμάσαμε και τα micrXP, αλλά είχαν πολλά θέματα και απορρίφθηκαν αμέσως. XP δεν αποκλείεται καθόλου να βάλω.

Και στο βίντεο με hibernation δουλεύει, απο την στιγμή που παίρνει ρεύμα η μητρική, θέλω 13 δευτερόλεπτα για να έχω ήχο, απλά υπάρχουν και καθυστερήσεις για μιζάρισμα(5 δευτ)και 7 δευτερόλεπτα καθυστέρηση απο το centrfuse για να προλάβουν να φορτώσουν οι drivers της soundblaster πριν παίξει μουσική. Γενικά το centrafuse έχει αρκετές bugιες που σε ζορίζουν, ειδικά στο hibernation. Παραδόξως στα 7 είναι ελάχιστες έως καθόλου, εν αντιθέση με τα XP!!

Αυτές τις κάμερες τις έχεις δοκιμάσει? Είναι εντελώς τσαμπα!!
Δεν περιμένω HD, αλλά κάποια καλή ποιότητα που με καλή εικόνα και κίνηση. Δεν χάνω τίποτα να τα πάρω, απλά ρωτάω.
Αυτό με τον φακό δεν το έπιασα, είναι για την συγκεκριμένη κάμερα?

Σε ευχαριστώ πολύ!!
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση