Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 01-01-10, 16:49
Το avatar του χρήστη E36-Hartge
E36-Hartge Ο χρήστης E36-Hartge δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-04-2009
Μηνύματα: 521
E36-Hartge will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jianno 318is Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλαξα τις ζαντες μου και το εχω μετανιωσει.Φοραγα 17αρες ρεπλικα της μ3 1η εκδοση και ηταν ολα οκ.Ομως το ανησυχο πνευμα μου με οδηγησε στο να κανω την μ......α και να βαλω κυριως για λογους ομορφιας 18αρες με 225-40-18 μπροστα και 255-35-18 πισω και με το οχημα χαμηλωμενο.Εβρισκε πισω απο την πρωτη μερα και που γυρισα τα χειλακια παλι τα ιδια.Εχω κανει το αμαξι μου 2θεσιο αφου με τριτο ατομο πισω ειμαι στο χιλιοστο σε νορμαλ πορεια σκεφτειτε τι γινεται στις λακουβες.Δε λεω απο μοστρα το οχημα σκιζει ειδικα απο πισω αλλα τι να το κανεις που πρεπει να παω για φουσκωμα στα πισω φτερα.Απλα επεσα σε ασχετο ζαντολαστιχα.Γι αυτο λοιπον συνιστω σε ολους προσοχη σε τετοια θεματα μην εμπιστευεσαι κανεναν οσο κι αν λεει οτι ειναι γνωστης.
Το αυτοκίνητο σου φίλε μου ειναι πανέμορφο ετσι όπως είναι στημενο και καταλαβαίνω τον πόνο σου γιατι είχα το ίδιο πρόβλημα.
Προτίμησα να βάλω μια τετράδα γνησιες Μ3 και τελειώσαν όλα.
Το θέμα είναι οτι τώρα κάτι μου μπήκε και αν και γνωρίζω όλα τα προβλήματα στο θέμα της ζάντας θέλω να βάλω αλλες πιο φαρδιές και ισως πιο μεγάλες.
Πάντως στο πρόβλημα σου το θέμα δεν είναι το νύχι αλλα μέσα στον θόλο.
__________________
Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι απο τους άλλους!
Απάντηση με παράθεση