Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #972  
Παλιά 01-03-17, 14:06
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Γι'αυτο ανέφερα τα εταιρικά που είχα εγώ. Που πάντα είναι στην πένα. Και με παρκάρισμα στο κεντρο κάθε μερα. Ναι και εμενα μου έχουν χαλάσει μικροπράγματα αλλα δεν θα έκανα και λιστα με αυτά. Μάλιστα το Fiesta που είχα πριν όταν το επέστρεψα μετά από 3 χρονια για αλλαγη δεν ήθελα να το δώσω. Γιατί ήξερα ότι το διατηρούσα σαν να ήταν δικό μου. Το παλικαρι στην εταιρία leasing ήθελε να το πάρει για δικό του. Μπαίνω σε εταιρικά με 20.000 χιλιομετρα και είναι λες και έχουν 200.000. Έχουν φάει το δίσκο-πλατο και νιώθεις το συμπεκτη βαρυ.

Τι να πω, τόσο καλα μου κάθονται εμενα? Βλέπω συναδελφων μου,μπαίνεις μεσα και έχουν χαλάσει 100 πράγματα. Ιδια αμαξια, πάνω κάτω ιδια χιλιομετρα.
Πολύ σωστό όποιος αγαπά τα αυτοκίνητα δεν αγαπά μόνο τα δικά του.
Πόσο μάλλον όταν τα χρησιμοποιεί κάθε μέρα.
Και εγώ είχα για αρκετά χρόνια εταιρικά αυτοκίνητα (HRV, Astra, Jetta και Megane) και τα πρόσεχα πολύ. Το μόνο από αυτά που θα κρατούσα για δικό μου είναι το Jetta. Καμία βλάβη απλά συμπλήρωμα λίγο λάδι. Όλα τα άλλα δράμα!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση