Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 18-12-05, 02:28
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Τάσο ξέχασα να σε ρωτήσω,η τιμή στα 650 ευρώ ισχύει ακόμα;;
Μάνο μάλλον η άποψη σου συμπίπτει κάπως με του Τάσου που λέει οτί δεν ξέρουν να λύνουν βίδα.
τάσο μια και ξέρεις,η διαδικασία ποιά είναι;Όλα τα κομμάτια που είναι να ντυθούν με δέρμα πρέπει να ξηλωθούν;;;


για το αν ισχυει ακομα αυτη η τιμη δεν ξερω να σου πω(ενα τηλ θα σου λυσει την απορια)....οσο για την αλλη ερωτηση σου ειναι πως "ναι" πρεπει να ξηλωθουν ολα τα κοματια....!!!εγω τουλαχιστον αυτο θα εκανα αν τα ξαναπηγαινα για ντυσιμο.....και να σου πω και κατι...και σε αλλο μαγαζι να πηγαινα πιο καλυτερο(πχ. conolly κτλ) παλι θα τα εβγαζα τα καθισματα και τα πλαινα και θα τους τα πηγαινα ετοιμα!!!!!μην νομιζεις οτι ενδιαφερονται....παρα μονο αν ειναι δικο τους το αυτοκινητο......σε καθε αλλη περιπτωση .... στα @ρχιδι@ τους τι θα κανουν στο αμαξι σου!!!και μην νομιζεις οτι αυτο γινεται μονο σε "ταπετσερηδες" αλλα και σε ηλεκτρολογια και σε φανοποιεια κτλ......

Υ.Γ. δεν ειναι τυχαιο φιλε Νικο που εχω βγαλει 2 φορες μονος μου το ταμπλο απο το Ε30(μια για να αλλαξω το ταμπλο(εβαλα ενα σε καλυτερη κατασταση) και μια για να αλλαξω το ψυγειακι του καλοριφερ.....κι αυτο το εκανα οχι για να γλυτωσω τα 150 ευρο που θα εδινα στον ηλεκτρολογο αλλα μολις τον ειδα και τραβουσε καποια κοματια του ταμπλο χωρις να ξερει τι του γινεται και αρχισαν να κοβονται βασεις κτλ.......εεεεε δεν αντεξα....το πηρα απο το μαγαζι και το εβγαλα ολομοναχος(εκανα και 2-3 μ@λακιες την 1η φορα...αλλα τουλαχιστον ηξερα οτι τις εκανα εγω ο ιδιος)!!!
Απάντηση με παράθεση