Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #118  
Παλιά 15-07-14, 22:39
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LefterisK Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορεις να δωσεις μερικα παραπανω στοιχεια; για ποιους κινητηρες ηταν αυτη η ανακληση; δεν νομιζω να εχει αλλαχθει κατι στον δικο μου (Ν46Β20 , 2007)
ευχαριστω
Ειναι αρκετα παλια ιστορια κι αφορα τις πρωτες σειρες 1 και 3 του 2004 και 05. Ρωτα για σιγουρια σε καποια αντιπροσωπεια να σου πουν. Αν δεν κανω λαθος απ το 07 και μετα που βγηκαν τα φ/λ μοντελα αλλαξαν και τα μοτερ με αλλα, νεοτερα, οποτε αυτο το θεμα δεν το ειχαν.
Σε καποια απ τα παλια μοτερ ειχαν καρφωσει βαλβιδες λογω δυσλειτουργιας του τεντωτηρα της καδενας των εκκεντροφορων. Ξεχρονιζε το μοτερ, πηδαγε δοντι η καδενα και γινοταν πανικος με αποτελεσματα καταστροφικα για τα μοτερ.
Εγω ημουν τυχερος, δε με ειχε ειδοποιησει καμμια αντιπροσωπεια που πηγαινα ανελλιπως απ την αγορα του καινουριο το 04 εως και το 07-08 που εκτοτε τους εκοψα και τυχαια στην Κρητη πηγα αναγκαστικά ξανα σε αντιπροσωπο το 09 και εκει μου το σφυριξε το παραμυθι και μου τον αλλαξε δωρεαν τοτε.
Σκεφτομαι μονο οτι η τυχη μου ηταν να εχω το παλιο μοτερ με το θεμα στον τεντωτηρα, να εχω δει μαλιστα και κανα δυο κατεστραμενα μοτερ σαν το δικο μου σε αλλα συνεργεια απο 3αρες, με λιγοτερα απο μενα χλμ και ευτυχως δε μου κατσε το 'λαχειο' να χα κι εγω δραματα!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 16-07-14 στις 06:41
Απάντηση με παράθεση