Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 23-01-08, 22:08
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris__ Εμφάνιση μηνυμάτων
God μου είπε ότι δουλευε με μιση ισχύ ό ένας, ότι είχε πρόβλημα καύσης και στην αντλία βενζίνης αλλά το θέμα είναι τι θα πεί το συνεργείο αυτος ήταν της BMW autoservice
και ελπιζω οτι θα το καλύψει η εγγύηση

του είπα ότι τελευταία φορά έβαλα 20 ευρω και έκαψα παραπάνω απο το μισό πριν αρχίσει το ρετάρισμα και η απάντηση ήταν ότι το νερό μενει στο πάτο το οποιο μου ακούγεται σωστό αλλα πάλι δε καταλαβαίνω αν όντως έχει νερό γιατι να μη μπορούν να το βρούν στο συνεργείο.
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι αφου ειχε νερο η βενζινη ο ενας κυλινδρος δουλευε, ο αλλος δουλεψε μισος και οι αλλοι καθολου. Εχεις ξεχωριστη αντλια βενζινης για καθε κυλινδρο; Οπως επισης δεν καταλαβαινω το πως διαλυουν το νερο μεσα στην βενζινη οι βενζιναδες και στο βαζουν εσενα σαν μιγμα, αλλα στο ρεζερβουαρ σου καθεται στον πατο. Δεν μπορει, καποια πατεντα θα υπαρχει.

Με το συμπαθειο αλλα αυτα ειναι μπουρδες...προβλημα αναφλεξης μπορει να εχεις, αλλα αν εφταιγε η βενζινη θα το εκαναν ολοι και με ιδιο τροπο. Οχι ο ενας κανονικα, ο αλλος "με μιση ισχυ" και οι αλλοι να μην χτυπουν καθολου.
Απάντηση με παράθεση