Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #76  
Παλιά 03-08-05, 14:59
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
ygkamoulak> Προσωπικά πιστεύω ότι αυτό έχει να κάνει με την όχι και τόσο κατασταλαγμένη άποψη. Τι θέλω να πω. Πολλοί έχουν μεγάλη αγάπη γι' αυτό το αυτοκίνητο και δηλώνουν ότι το λατρεύουν, και γι'αυτό θα έκαναν πολλές θυσίες. Όμως, όταν έρθει η ώρα της αλήθειας (νέα αγορά), όλοι αναθεωρούν τις απόψεις τους. Και αυτό συχνά, γιατί ποιος θέλει ένα αυτοκίνητο που δεν είναι άνετο, που θα έχει συνέχεια βλάβες, που θα θέλει πολλά χρήμματα για συντήρηση, που έχει υψηλή κατανάλωση καυσίμου και είναι και παλιό? Εγώ προσωπικά ξέρω μόνο ένα τέτοιο άτομο, που είναι αρκετά πυροβολημένο για να κάνει μια τέτοια κίνηση (φυσικά αποκλείονται άτομα που έχουν πολλά χρήμματα και μπορούν να έχουν πολλά αυτοκίνητα).

Γιατί, κάποιος αντί μιας νέας 316ci, μπορεί να αγοράσει μια μετ/νη Μ3 Ε30 σε καλή κατάσταση (στα ίδια χρήμματα). Ποιος θα το έκανε όμως?

Χαίρομαι που δεν το πούλησες τελικά. Είναι ένα πολύ σπάνιο και ιδιαίτερο αυτοκίνητο. Σου εύχομαι να το χαίρεσαι και να το προσέχεις για πάντα!

ΥΓ: Φυσικά είμαστε off topic, αλλά δεν θα σβήσω τα posts
Απάντηση με παράθεση