Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #78  
Παλιά 03-08-05, 15:02
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Μ3 Ε30 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ SITE ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Μ3 Ε30 ΕΙΝΑΙ 1) ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ 2) ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ 3) ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ SITE.ΤΟ Μ3 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ-ΑΠΟΡΙΑ ΕΚΘΕΣΑ

το ότι το λατρεύει το σύνολο σχεδόν των BMWδόφιλων είναι ένα πράγμα... αναμφισβήτητο...

το πόσοι μπορούν πραγματικά να αγοράσουν και να συντηρούν ένα τέτοιο αυτοκίνητο έιναι τελείως άλλο πράγμα όμως...

και έχε υπόψη σου επιπλέον ότι δεν έιναι ένα αυτοκίνητο που το παίρνεις για να σε καλύπτει στις καθημερινές σου μετακινήσεις (ή ακόμα κι αν αυτό αντέχει, δεν νομίζω ότι θα το υποβάλει κανείς σε αυτά τα βασανιστήρια ή δεν θα μπορεί να αντέξει το κόστος συντήρησης που προυποθέτει η συχνή χρήση του), το έχεις για το μεράκι σου...

πόσοι λες μπορούν να διαθέσουν ανα πάσα στιγμή κάμποσες αρκετές χιλιάδες ευρώ για την αγορά ενός "δεύτερου" για αυτούς αυτοκινήτου???

κι εγώ, αν εκείνη τη στιγμή το παιδί αυτό μου λέγε "στο πουλάω", την ίδια εκείνη στιγμή που ήμουν και στην κατάσταση σοκ και η λογική είχε παέι περίπατο, δεν θα το παιρνα. πολύ απλά, δεν έχω τις 20-30 χιλ ευρώ που μπορεί να κοστίζει τώρα ένα τέτοιο αμάξι (δεν θυμάμαι πόσο το έδινες εσύ) μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω τις αισθήσεις μου και καμία πραγματική όμως ανάγκη... Δυστυχώς για μένα πρώτα από όλα... Γνωρίζεις πολύ καλά πως η αγορά τετοιου είδους οχημάτων είναι πολύ περιορισμένη και με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά.

άλλο λοιπόν το τι θέλεις, άλλο το τι μπορείς...

Τέλος, εγώ θα ήμουν ευτυχής στη θέση σου που δεν εμφανίστηκε κανείς να το ζητήσει (αλήθεια, άσχετα από το club, δεν έιχες προσφορές από ιδιώτες, δεν το έβαλες σε αγγελίες?) και το έχεις ακόμα...

υγ. άσχετο, αλλά γράφεις με μικρά plsss? thnx
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση