Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 03-09-04, 15:15
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
m power lunatic έχω μείνει πραγματικά άφωνος. Το Μ3 Ε30 (γνήσιο, γερμανικές πινακίδες) ήταν το πρώτο μου BMW και το καλύτερο αυτοκίνητο που είχα ποτέ by far. Θέλω σαν τρελός ένα EVO Sport (πάντα γνήσιο) για να το έχω στο γκαράζ μου και να το βγάζω μια φορά στο τόσο για βόλτα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω τα χρήματα αυτή την στιγμή για να το πάρω αλλά ακόμη και να τα είχα δεν μπορώ να βρω κάποιο μιας και τα έχουν πάρει όλα οι Άγγλοι και σπάνια πουλιέται κάποιο και πολύ ακριβά μάλιστα. Οι άνθρωποι έχουν καταλάβει την συλεκτικότητα και μοναδικότητα γενικώς του αυτοκινήτου και για αυτό θα δείς πολύ περισσότερα Μ3 Ε30 στην Αγγλία παρά στην Γερμανία. Βέβαια υπάρχει ένα original κόκκινο EVO Sport στην Ελλάδα με Αγγλικές πινακίδες και έχω γνωρίσει και τον άνθρωπο που το έχει αλλά δεν το πουλάει.

Πάντως σε συγχαίρω για το πάθος σου για αυτό το αυτοκίνητο και ελπίζω κάποια στιγμή να βρεις κάποιο όπως το θέλεις και να το αποκτήσεις. Πάντως μιάς και έχω οδηγήσει πολλά Μ3 Ε36 γνήσια και μη, 286 και 321 πρέπει να ομολογήσω ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα Ε30.

Σε ευχαριστώ που μου έφτιαξες την μέρα.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση