Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 05-11-14, 00:01
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SAC Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω ένα corsa 1.4 του 2011. Πριν, είχα rav4 και το καταευχαριστήθηκα... Πλέον, στα 41 μου και έχοντας αλλάξει 4 μοτοσυκλέτες και 4 αυτοκίνητα, θέλω κάτι με "χαρακτήρα", κάτι που μου άρεσε από την εφηβεία μου, κάτι που όταν ανοίγω την πόρτα του parking μου να με κάνει να χαμογελάω. Ένα everydays car με ψυχή βρε αδερφέ!!!
Μονο σταματημενο θα σε κανει να χαμογελας!!Τι να νιωσεις με 1600 κυβικακια?Κριμα το εξωτερικο look.Η τιμη ειναι εκτος τοπου και χρονου βεβαια.Σ'αυτα τα λεφτα παιρνεις παρομοιο Ε30 με Μ3-Μ5 κτλ μοτερ κι ας εχει και χειροτερο σαλονι.....Αν θες Ε30 με το ιδιο μοτερ εχει πολλα σε παρομοια κατασταση και με το 1/3 της τιμης αυτης....Γνωστος μου πουλαει,με κανα 1000αρικο λιγοτερο,πενα Ε30 με 28αρι μοτερ Ε36,μετατροπη ολο στον Σπανο.Μονο μειονεκτημα οτι ειναι 4πορτο....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση