Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 07-08-04, 10:11
Το avatar του χρήστη Daskalopoylos
Daskalopoylos Ο χρήστης Daskalopoylos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-06-2004
Μηνύματα: 54
Daskalopoylos is on a distinguished road
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BmWakIaS
katalaba diladi simbibazome me ta eixia pou exei toulaxiston me to cd pou ebala exei pio kalo hxo as prosexa eyxaristoo
Η αληθεια ειναι οτι να βαλεις καλο.. ηχοσυστημα στο αμαξι ειναι μεγαλη ιστορια! για ολα ομως τα πραγματα υπαρχει λυση!! Αυτοι που εχουν δυθεσια ας ξεχασουν δυνατο και ποιοτικο ηχο.... νομος (οχι οτι δεν μπορουν να φτιαξουν κατι καλο και δυνατο αλλα δεν θα φτασουν ποτε την ροη του ηχου ενος κουπε (που και αυτο δεν ενδικνητε) η ενος handback αυτοκινητου (που ειναι το ιδανικο για carstereo)) ΒΑΣΙΚΟ ολων ειναι να μην φτασουμε σε γυφτιες..... δηλαδη να μην φαινετε τιποτα και το αυτοκινητο να μην βαραει λες και κανει διαφημιση της νεας δημοκρατιας !!!!! Για αυτα τα δυο πραγματα χρειαζεται ενας καλος μαστορας που καταρχας δεν θα κοιταξει να πουλησει αλλα θα κοιταξει τι μπαινει στο αμαξι σου.... και δευτερον αυτο που τελικα θα αποφασιστει να μπει να το βαλει και να μην φαινετε τιποτα. Εγω στο δικο μου εχω φορτωσει πολλα και στην επωμενη συναντηση θα τα δειτε. Δεν ειναι τιποτα τρελο αλλα βαραει καλα!!! βασικο για τον καλο μαστορατο carstereo να βαραει μεσα στο αμαξι ....... οχι εξω...... )
__________________
ΜΕ ΣΗΜΑ ΤΟΝ ΓΑ'Ι'ΔΑΡΟ!!
Απάντηση με παράθεση