Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 12-03-11, 08:48
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαρεσει που μερικοι πατε να δικαιολογησετε τα αδικαολογητα.Παψτε μερικοι να συμπεριφερεστε λες και η BMW ειναι ομαδα ποδοσφαιρου οποτε ζητω η BMW και τα μυαλα στα καγγελα.Σημερα θαχουμε BMW αυριο audi μεθαυριο και οπως ειναι τα πραματα ελλαδα yugo.Βαση της προσφατης εμπηριασμου και απο διαβασμα στο φορουμ ειδα οτι υπαρχουν απειραααα προβληματα οπου σε αλλες μαρκες δεν τα συναντας ευκολα.Μπεκ,κολονες τιμονιου,πλεξουδες κτλπ τι ειναι αυτα??Κινεζικο αμαξι πηραμε???
Και γιατι αυτη η μαρκα δεν δεινει παραπανω εγγυηση?Γιατι δεν κανει επεκταση εγγυησης??Γιατι απλα τα αμαξια ξερει οτι ειναι ζημιαρικα οποτε κανει το παγωνι και λλει θα τα πληρωσει ο μακακας δηλαδη εμεις.
Γιάννη βλέπεις ότι σε αυτό το φόρουμ υπάρχουν πάρα πολλά παιδιά που κατσαδιάζουν την μπε εμ βε παρόλο που είναι μπεμβεδάκιδες. Δεν νομίζω ότι ισχύει το ομάδα ποδοσφαίρου.
Τώρα όσον αφορά τη δική μου περίπτωση απλά λέω ότι μου έχει συμβεί. Σήμερα και μετά απο ένα κάρο μπε εμ βε που είχα είμαι πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος. Αύριο μπορεί να μην είμαι. Αμέσως θα το πω εδώ και θα ρωτήσω τους άλλους χρήστες για λύση.
Φυσικά και υπάρχουν πάρα πολλά προβλήματα όπως όμως σε όλες τις premium μάρκες κατά τη γνώμη μου.
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση