Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 23-09-15, 16:57
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
θα σου προτεινα να παρεις κανενα απο ηλικιομενο με μαμα ζαντες και ελενχο στην αντιπροσοποια
εχουν κατι θεματακια που βγαζουν στην 10-15 ετια κατι λαστιχακια που δακριζουνε κοντα στο βανος κατι απο εδω κατι απο εκει αλλα ειναι φυσιολογικα μετα απο τοσα χρονια
αν σου βγει καμια ζημια τα ανταλακτικα στο καρ ειναι ψιλοτζαμπε και θα σου προτεινα να διαθεσεις κατι τις παραπανω να παρεις κανενα μ πακ απο τα τελευταια που ειναι χαρμα οφθαλμων
εγω το εχω 1,5 χρονο ν42β18 και με την αγορα του χρειαζοταν αυτα τα λαστιχακια που σου ειπα, επισκευει αντλια κενου αλλαξα ιμαντα ειχε γινει αχρηστος με τις διαροες του λαδιου απο τα λαστιχακια και αλλαξα και ενα ρουλεμαν στον δυναμο δεν θυμαμαι πως το ονομαζανε
ηθελε και δυο συνεμπλοκ με την αγορα και στην τοποθετηση διαπηστοθηκε οτι ηθελε και ενα ψαλιδι μελοντικα και αυτη την στιγμη ειναι στο μπαγκαζι και περιμενει να μπει στην θεση του

αν εξερεσεις οτι ολα αυτα τα ηθελε με την αγορα μετα απο 11.000 χιλιομετρα δεν μου εβγαλε κατι

μην παρεις καποιο χωρις dcs γιατι ειναι η μερα με την νυχτα με το απλο αντισπιν οταν θα σου χρειαστει

καταναλωση 7,1 εως 7,9 πολη και επαρχιακο μοικτα


μην ξεχασω να τονίσω οτι ειμαι πολύ ευχαριστημενος με το οδηγημα του και την συμπεριφορα του και την ανεση που εχει
το δικο μου φοραει ελατηρια σπορτ καπως ετση τα ονομαζε απο το εργοστασιο και τα αμορτισερ ειναι τα δικα του και λειτουργουν μια χαρα μετα απο τοσα χρονια
ζαντες 15αρες με τασια και τα λοιπα
__________________
Απάντηση με παράθεση