Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 15-05-14, 14:50
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DiMiTrIs_ Εμφάνιση μηνυμάτων
για εμενα ηταν τελειως λαθος αυτο που εκανες πρωτον να θελησεις να αντικαταστησεις τα μετρα που εχει παρει το κρατος για τους παραβατες που ειναι η αστυνομια οι καμερες κλπ κλπ
να βαλεις οπως αποδειχθηκε σε κινδυνο την οικογενεια σου....
αν θελεις μια καλυτερη κοινωνια..αν πχ συμβαλεις εμπρακτα γιαυτο...πχ εισαι ενεργο μελος του χαμογελου του παιδιου,συνεισφερεις στα κοινωνικα παντοπωλεια......στους ερανους της εκκλησιας ναι να το καταλαβω για ενα καλυτερο αυριο να κανεις και αυτο καλα εκανες
....αν ομως πρωτα δεν κανεις τιποτα απο τα παραπανω σε μεγαλο βαθμο και θελησες ετσι ξαφνικα να υπερασπιστεις τα συμφεροντα του μεγαλοεργολαβου (οταν δεν κανεις αλλα πιο απλα και μεγαλυτερης σημασιας πραγματα) αν επιτρεπεις να εκφερω και γω τη γνωμη μου το θεωρω ηλιθιο(και για ενα πραγμα που η κοινωνια νατιδρα και το θεωρει αδικο)
να αρχισουμε αυριο με τη ιδια λογικη εκει που τρωμε στο εστιατορια να περναμε και μια βολτα απο το γραφειο του να ριχνουμε και μια ματια στα φορολογικα βιβλια της επιχειρησης...να περιφρουρουμε καμια τραπεζα και γτ οχι να κυνηγαμε και κανεναν που βουτηξε ριζυ απο το σουπερμαρκετ.....
αλημονο αν αρχισουμε πρωτα να ρουφιανευομαστε ο ενας τον αλλο πριν κανουμε κατι με τον πραγματικο μας εχθρο...μετα ναι πολυ ευχαριστως...
Δεν έχω καμία αντίρρηση να σου είμαι τελείως άγνωστος,
και στο φανάρι να μπαίνω στο ταξί που έχεις ναυλώσει και πληρώνεις,
με σκοπό και να με πηγαίνεις δωρεάν.
Αν ο τύπος ήθελε να περάσει κούτρα, ας πήγαινε δίπλα να περάσει..
Αλλά δεν πήγε, ήρθε πίσω μου, γιατί ήταν πληρωμένο είχε πράσινο φανάρι και δεν τον γράφει η κάμερα επειδή είναι κολλημένος στον προφυλακτήρα μου....
Οχι, δεν πληρώνω για κανέναν μάγκα.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση