Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 03-04-09, 14:23
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
ηρεμηστε διοτι ο εκνευρισμος και οι χαρακτηρισμοι πανω στα νευρα σας, αποπροσανατολιζουν απο το κυριως θεμα.

συμφωνα με αυτο το αυτοκινητο:
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ήταν σταθμευμένο
αλλα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
ακινητοποιημένο εκεί που ακινητοποιήθηκε
στη μεση της εθνικης οδου στη λωριδα αναγκης...

επισης ειχε και αλλες παρατυπιες...
δεν ειπε κανεις οτι καλως ο μεθυσμενος επεσε πανω ή δεν φταιει, ή φταιει το παληκαρι για το ατυχημα.

λεμε οτι φταιει επειδη δεν προνοησε να ειναι απολυτως ενταξει οταν κυκλοφορουσε στο δρομο. οπως κανουν πολλοι λεγοντας ελα μωρε, "τι θα γινει".
ελα ομως που καμια φορα γινεται η στραβη και τοτε καταλαβαινουμε αν θελουμε να ειμαστε 100% σιγουροι, πρεπει να ειναι ολα "χαρτι"! διαφορετικα λαμβανουμε μονοι μας το ρισκο.
αυτο εγινε με το φιλο πηρε το ρισκο και του ετυχε η "στραβη".
επισης εγω ξερω οτι οταν θελω να παω στο δικαστηριο, κοιταζω να ειμαι απολυτως ενταξει... αλλιως τι να παω να πω? οτι εχω τις μισες παραβασεις του κοκ, αλλα ο αλλος ειχε περισσοτερες?!!!
θα ηταν τουλαχιστον γελοιο. μη σου πω οτι μπορει να εβρισκα και το μπελα μου...
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ. δικαστηρια ειναι οχι καφενεια ή μπακαλικα...

και κατι τελευταιο, η ασφαλεια (που ψαχνει ψυλλου πηδημα να μην πληρωσει) αποζημιωνει την τρεχουσα αξια του αυτοκινητου μεσα απο πινακες...
αρα και μοτερ φερραρι να εχεις με χαρτια και τιμολογια, δε νομιζω να παρεις τιποτα περισσοτερο απο τα δεοντα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 03-04-09 στις 14:31
Απάντηση με παράθεση