Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 26-12-11, 10:47
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M3 E30 89' Εμφάνιση μηνυμάτων
A ωραία γιατί και εγώ μόνο αυτά νόμιζα πως ήταν...Ευχαριστώ Πάνο.

Υπάρχουν οι εκκεντροφόροι,και οι βαλβίδες aftermarket ή όποιος θέλει να κάνει το αμάξι του όλο εκτός απο εξωτερικά αλλά και το μοτέρ του CSL πρέπει να βρεί μόνο γνήσια (πραγμα δύσκολο) της BMW???

Χριστόφορε χρόνια πολλά,καλές γιορτές.Δεν θα μπορούσες να κάνεις καλύτερη παρουσίαση του SMG...Respect!!!
Χρονια Πολλα, και Καλες Γιορτες .
Υγεια να εχουμε.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να είμαι ειλικρινής το SMG μου φαίνεται αργό... οι αλλαγές του αντιστοιχούν σε αυτές ενός καλού οδηγού. (σε αντίθεση με το DSG, που πρέπει να είσαι θεός για να αλλάξεις σαν αυτό). Το θέμα με όλα αυτά τα κιβώτια είναι τα συγχρονισμένα κατεβάσματα βέβαια...
To SMG ειναι πλέον αργό σε συγκριση με τα καινουργια κιβωτια.
Για την εποχη του ηταν ομως πολύ γρηγορο αμα σκεφτουμε οτι ειναι πολύ πιο γρηγορο απ το κιβωτιο μιας 360 F1 ή μιας 355 F1.
Ενα αλλο πλεονέκτιμα ειναι ο δισκος. Ειναι ενας δισκος που για το κιβωτιο αντεχει πάρα πολύ. Ειναι μυθος οτι και μετα απο 5-6 εκκινησεις με launch control οτι ο δισκος πάει περιπατο. Μια χαρα κρατάει και το ιδιο το software του κιβωτιου τον προστατευει οταν ζεσταθει.
Αμα σκεφτουμε οτι ενα Μ3 SMG θελει αλλαγη δίσκου μετα απο 40-50 χιλιαδες χιλιομετρα και μια Φερραρι 360 καθε 5-6 χιλιαδες χιλιομετρα, τοτε ειμαστε σουπερ.
__________________
http://www.timeattack.com.cy/
Απάντηση με παράθεση