Θέμα: Η νεα Μ5
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 02-08-04, 11:09
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMWER
Συγνωμη αλλα το Ε46 είναι στα πλαίσια της εποχής.......το Μ Ζ3 οκ θα πω οτι
ξεφευγει.Δεν είναι όπως ηταν Nick.Μας εξιτάρουν τα νούμερα αλλά σκέψου αυτό, ποιος θεωριτικά είναι ποιο χερας ο γιγας SENA με τα θηρία? η ο Μιχαλάκης με το comupter στον κόλο?.Το 99% των αυτοκινήτων πρεπει να είναι ασφαλη ανεξάρτητα απο ποιος τα οδηγεί, το 1% πρέπει να είναι για τους
ρομαντικούς του είδους.Κάποτε τα καλά κομμάτια θέλαν χέρια σήμερα μονο
απόφαση αγοράς.

Ακριβώς αυτό θέλω να πω!!!!! ότι μιάς και υπάρχει και μια Μ για να στοιχειώνει τα όνειρά μας, ας είναι τουλάχιστον το all time classic απόλυτο μηχάνημα οδήγησης. Εγώ προσωπικά θέλω να με φοβίζει και λίγο το αυτοκίνητο και όχι επειδή έχει απίστευτη επιτάχυνση αλλά για να νοιώθω ότι κάτι κάνω πίσω από το τιμόνι. Όταν είχα το Μ3 Ε30 οδήγησα το Μ3 Ε36 3.0 ενός φίλου και χαλάστηκα. Δεν είχε καμία σχέση με αυτό που περίμενα. Με ενθουσίασαν όμως δυο πράγματα ο τρόπος με τον οποίο ανέβαζε στροφές το μοτέρ του και ότι ήταν πολύ εύκολο. Απογοητευτικά εύκολο.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση