Θέμα: smg hydraulic pump
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 18-09-08, 21:14
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Λοιπον παιδια ευχαριστω για το ενδιαφερον,
το αμαξι το πηρα απο την αντιπροσωπια γιατι δεν ηξεραν να το φτιαξουν. Μου αρχισαν τις δικαιλογιες οτι περνει χρονο μεχρι να εντοπισουν το προβλημα, οτι εχουν φορτο εργασιας και θα καθυστερισω και διαφορες αλλες δικαιολογιες που εν ολιγης ηθελαν να μου δειξουν οτι δεν ήθελαν να ασχοληθουν.
Το πηρα και εφυγα και πηγα στον μηχανικο μου που ειναι και παιδικος μου. Αυτος συνεργαζεται με την autologic οσον αφορα τα διαγνωστικα και δοκιμασε ( αν και είχε πολυ δουλιά ) να μου κανει ενα adaptation με το διαγνωστικο της autologic.
Ξεκιναει, ενεργοποιηται η τροπα του smg και στην μέση της διαδικασιας εβγαλε το ιδιο error που εβγαζε και το διαγνωστικο της BMW ( siemens) : 5th gear minimum tolerance.
Εξηγησε οτι η autologic εχει ολα τα προγραμματα που αφορουν bmw και δοσαμε ραντβου για την επομενη εβδομαδα. Μου ειπε οτι μάλλον το προβλημα δεν νομιζει οτι ειναι ηλεκτρονοκο αλλα μηχανικο. Θα το κοιταξει απο βδομαδας .
Το αυτοκινητο εξακολουθει να δουλευει κανονικα και να αλλαζει ταχυτητες κανονικα.
Μηπως ξερει κανεις τι σημαινει αυτος ο όρος?
Απάντηση με παράθεση