Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 12-10-07, 19:16
Το avatar του χρήστη NAKATA-E30
NAKATA-E30 Ο χρήστης NAKATA-E30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 287
NAKATA-E30 is on a distinguished road
λοιπον καταρχην δεν θα προσπαθησω να το παιξω μαγκας αλλα να σας πω τις προσωπικες μου εμπειριες που θα σας λυσουν καποιες αποριες.1ον ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ=ΛΑΜΟΓΙΑ!,2ον ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ=ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ(ΜΑΡΚΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.ΜΟΝΟ!!τα περι φωτογραφιων και επαναφωτογραφησεις ας ερθει εμενα να μου τα πει ενας που το εχει κανει και να του εξηγησω πολυ απλους λογους που θα ενστερνιστουν ωστε να μην το πληρωσουν.ειχαμε ενα mitsu carisma του βαζουμε μποντικιτ το φωτογραφιζει εμπειρογνωμονας και του δινουμε φωτοτυπια τα τιμολογια,τρακαρει ο πατερας μου και περνουμε τα αρ@@@@α μου.<<κυριε η φωτογραφιση γινεται για περαιταιρω και γενικοτερη ενημερωση της ασφαλιστικης οχι για τετοιους σκοπους>>δευτερον,τρακαρω με την μηχανη ειχα βαλει εξατμιση την κανω χαλια μου λενε εμεις κυριε δεν πληρωνουμε εξατμιση που κοστιζει πανω απτο 30% της εργοστασιακης.εδω μου λεγανε οτι πως γινετε να πεσει κατω η μηχανη και να σπασουν οι χουφτες!!!!!!!!!!!!!!στο αμαξι εχω βαλει ενα φρυδι και πριν τις εκλογες βγαινει μια απο παρκαρισμενη και μου βρισκει λιγο φτερο και το φρυδι το ραγισε <<ποιο φρυδι κυριε?δεν εχουμε υποχρεωση να αποζημιωσουμε αφτερμαρκετ αγορες>>το εφτιαξα μονος μου.η εταιριες που πληρωνουν ειναι μια η εθνικη.αν εχεις μικτη εθνικη σωθηκες.στην χειροτερη ιντεραμερικαν.οι αλλοι απλα ας κανουν το σταυρο τους.και το αμαξι και την μηχανη την ειχα φωτογραφησει πριν και μετα!!οποιος νομιζει πως υπερβαλλω και εχει αμφιβολιες ας ερθει να του δειξω το ποδι μου πως ειναι 3 χρονια σχεδον μετα για το οποιο μου δινανε χαριστικα 300 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!λες και πατησανε κανενα σκυλι!!λοιπον υπαρχουνε και περιπτωσεις που θα πληρωσουν κατευθειαν,αυτοι ειναι οι τυχεροι!απο κει και περα εξαντλουνε καθε πιθανοτητα να μην το κανουν.ποσο μαλλον οταν θα βαλεις στο αμαξι σου αφτερμαρκετ.!!τοσο καιρο αποτελεσμα------>εχω 2 δικαστηρια με ασφαλιστικες γιατι δεν πληρωνανε.ΛΛΛΛΑΑΑΜΜΜΟΟΟΓΓΓΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑ!
__________________
ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ V8
(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΓΙΝΩ Μ5)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Απάντηση με παράθεση