Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 12-10-07, 20:47
Το avatar του χρήστη NAKATA-E30
NAKATA-E30 Ο χρήστης NAKATA-E30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 287
NAKATA-E30 is on a distinguished road
ρε φιλε τζαμπα δεν πανε,αν η ασφαλεια ειναι μικτη εισαι καλυμενος και ακομα καλθτερα αν ειναι μια απο αυτες που σου ειπα,τωρα αν τρακαρεις και σε πληρωνει η δικια σου ασφαλεια (και εχεις και μικτη) και εχεις φωτογραφισει το αμαξι με τα μπαξιματα θα σου ανεβασουν κανα ασφαλιστρο και (γνωμη μου)θα σε πληρωσουν.τωρα αν εχεις καμια ασφαλεια βασικη και μαρκα φεξε μου και γλιστρισα(βλεπε εγνατια που ηταν κολοσσος και ειχε και προσφατη συνεργασια με την λε μοντ και και και και και και ,και ενα μηνα πριν το δικαστηριο που ειχα μαζι της ,απτο πουθενα κυρησει πτωχευση και ακομα τα περιμενω απτο επικουρικο κεφαλαιο)και τρακαρεις better start praying.το λεω για αλλη μια φορα αν εχεις μικτη και μια απτις ασφαλειες που σου ειπα μην φοβασαι τιποτα,αν εχεις κατι αλλο και σου πουνε <<βεβαια δεν το συζηταω ειστε απολυτως καλυμενος κυριε εννοειται οτι θα πληρωθειται αμεσως σε μια τετοια περιπτωση αφου το λεει καθαρα και το συμβολαιο>>ε σε αυτη την περιπτωση μην το δεσεις σκοινι κορδονι και μην πεις τελος ειμαι καλυμενος γιατι οτι και να σου λεει οποιος και να στο λεει δεν εισαι ρε φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ V8
(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΓΙΝΩ Μ5)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Απάντηση με παράθεση