Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 06-04-11, 08:29
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
@θανο συμφωνω 100% μαζι σου για τα κεφαλαια οπως επισης και για το λευκο χρωμα (γενικα ειμαι φαν του ασημι ή του κοκκινου) αλλα εαν επιλεγει κατι τετοιο απο την πλειοψηφια δεν νομιζω να πρεπει να αλλαξουμε για εμενα κ εσενα.βεβαια θα μπορουσαμε να εχουμε την επιλογη απο 2 χρωματα ή απο 2 μεγεθη κλπ! αυτα μπορουμε να τα δουμε στην πορεια!
το σηματάκι φυσικα και θα πρεπει να ειναι σε ευλογο μικρο σχημα και το προτεινα ως μια ενναλακτικη για καποιον που δεν θα θελει να βαλει ολο το url του κλαμπ μας και απλα θα ηθελε κατι πιο μικρο (σε μηκος) και διακριτικο αλλα που παράλληλα να ειναι ικανο να παραπέμπει στο κλαμπ μας και ταυτοχρονα να ειναι αναγνωρισιμο απο καποιον αλλον που θα το δει!
Σημειωνω οτι μιλαω παντα φιλικα και φυσικα δεν το παιζω εξυπνος γιατι δεν ειμαι.
Λευτερης

υγ:δημητρη περιμενουμε οσο θες κ οσο χρειαζεται
υγ,2:επισης παιδια για να μην παρεξηγηθω, ουτε εγω (μηχαν.μηχαν ειμαι) ουτε καποιος γνωστος μου εχει μαγαζι με επιγραφες κλπ.
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LefterisK : 06-04-11 στις 08:38
Απάντηση με παράθεση