Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 18-01-09, 22:54
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 318 M-PACK Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν υπαρχει μυστικο..αν εχεις καλο χρωμα, το πλενεις το σκουπιζεις καλα γυαλιζει...κερωμα δεν του εχω κανει να σου πω και το σκεφτομαι..αυτη ειναι ομως μονο μια φωτο , αν το δεις τωρα ειναι για λυπηση, γι αυτο πηρα την κουκουλα για να το προσεχω αλλιως θελει πολυ πολυ συχνα πλυσιμο! θα δοκιμασω την φαση με την κουκουλα που πηρα και θα πω εντυπωσεις..
καλοδούλευτη τοτε η κουκούλα.

Να σου πω και ενα μυστικό που εφάρμοσα και εγω στην δικιά μου που αγόρασα,πολύ φτηνά 18ε
Οταν κατάλαβα οτι μονο και μονο προβλήματα μου δημιουργεί και καθυστέρηση χρόνου απο την δουλεία μου βαλε βγαλε πάρα προστασία απο σκόνες ,τοτε την έκοψα και την έκανα κουκούλα οροφής ενάντια στις περαστικές γάτες οταν το αμάξι μείνει έξω για μια νύχτα σε καμία επισκέψη Βραδυνή.Που δεν μένει αλλα λεμε τώρα.

Ασε που με την ολόκληρη κουκούλα οι γάτες για να πάρουν <εκδίκηση> πανε και κατουρανε χαμηλά στους προφυλακτήρες μπρος και πίσω και μετα φίλε μου αυτή την ολόσωμη κουκούλα οχι μπορμαγκαζ δεν μπορείς να την αφήσεις αλλα ουτε στο μπαλκόνι.

Εστι λοιπόν με την ολόσωμη εχεις δυο προβλήματα
1)συσσώρευση σκονης με οτι συνεπάγεται αυτο η αντίθετα για να αποφύγεις τις τριβές απο σκόνη τοτε πιο συχνά θα πλένεις το αμαξι.
2)εκτός το αμάξι θα έχεις να πλένεις και την κουκούλα για να ξεβρομίσει

Να δεις που θα καταλήξεις τελικά στην λύση του σκυλού για τις γάτες η στην λύση του κλειστού γκαράζ...Θα με θυμηθείς
Απάντηση με παράθεση