Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 19-05-09, 22:42
xxxvagos Ο χρήστης xxxvagos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-04-2009
Μηνύματα: 327
xxxvagos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmer316 Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχουν κάποιες (ανάμεσα τους και η shell vpower racing που αναφέρεις) που φτάνουν στο βενζινάδικο απο το εξωτερικό σε ειδικό διαμέρισμα του βυτίου αλλά απο εκεί και πέρα τι? Που ξέρουμε αν δεν βάζουν στη δεξαμενή 95άρα ή ακόμα και αν δεν ανοίγει το ειδικό διαμέρισμα του βυτίου στη διαδρομή?
δεν νομιζω ρε φιλε διοτι το περελαιο που εισαγετε στην ελλαδα ερχετε με τα σουπερ τανγκερ σε μορφη αργου πετρελαιου..

ακομη αυτο το εξωτερικο δεν μπορει να σου πει συγκεκριμενα αυτος που στο ειπε ποια χωρα ειναι..αν μου πεις θα σου πω αν ειναι αληθεια

ακομη αποφευγονται ταχυμεταφορες δυιλισμενου πετρελαιου απο το εξωτερικο με φορτηγα λογω ασφαλειας..γιατι λεω ταχυμεταφορες...διοτι το διυλιμενο πετρελαιο/βενζινη με τα ταδε ppm πρεπει να καταναλωθει σε συντομο χρονικο διαστημα για πολλους λογους, οι χημικοι του φορουμ ας το επιβεβαιωσουν ..

τωρα σκεψου φορτωμα απο ισπανια πχ ,μεταφορα εως την ελλαδα, ξεφορτωμα , πωληση
θελει καμια 10-15 μερες...ειναι πολλες για την βενζινη..κανει κακο και στο οχημα...και στο δειγμα που εχει το πρατηριο για τυχον ελεγχο τι βαζει; την παλια η την πιο παλια βενζινη

οποτε φιλε μαλλον δεν την φερνουν απο το εξωτερικο σε τετοια μορφη να εισαι σιγουρος

30 χρονια με τα πετρελαια ασχολουμαστε και εγω (οχι τοσο εγω) και οι δικοι μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xxxvagos : 19-05-09 στις 22:48
Απάντηση με παράθεση