Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 13-01-09, 17:47
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
run flat myth,simply BUSTED... ;)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sdrala Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε nassosbmw1 από τη μια λυπάμαι που ταλαιπωρήθηκες τόσο πολύ αλλά από την άλλη χαίρομαι που έστω και έτσι κατάλαβες τη διαφόρά που εγώ τόσο καιρό τώρα λέω.
Καμία σχέση το αυτοκίνητο σε όλα τα επίπεδα.Εγώ το φοράω βεβαια και PZERO εκεί να δεις διαφορές.
Αδερφέ και γω χαίρομαι,άλλωστε μια επιφύλαξη κρατάμε πάντα όλοι για το αρνητικό,ευτυχώς δεν υπήρξε (πάλι καλά) καμιά ταλαιπωρία πέραν της κλασσικής"ψαχτικής",που έτσι κι αλλιώς την κάνω όταν ψάχνω λάστιχα ή ότιδήποτε αναλώσιμο και ακριβό γενικώς...απλά ήταν ευκολία για τη κυρά η απροβλημάτιστη κυκλοφορία αν έσκαγε λάστιχο...Βέβαια κατερρίφθη πανηγυρικά ο μύθος (χμ, ψέμα ταιριάζει καλύτερα...) των "ραν φλατ"...πιθανότατα την υποτιθέμενη ευκολία και ασφάλεια στην προσφέρει όταν είναι καινούργιο το λάστιχο,διότι αν είναι πολυκαιρισμένο έχει την ίδια τύχη με τα απλά...προς το παρόν ας βελτιωθεί η τεχνολογία αυτή από τις εταιρείες,όχι από τη τσέπη μου,και..βλέπουμε...η τεχνολογία των "ραν φλατ" αυτή τη στιγμή εξυπηρετεί μόνον το ασθενές φύλο ή κάποιους που δεν ασχολούνται ιδιαίτερα με το αμάξι πέραν της μετακίνησης,πρόθυμοι να πληρώσουν το όποιο κόστος των διαφόρων τέτοιων ευκολιών...από μένα τέλειωσαν προς το παρόν και η παραδοσιακή μέθοδος επανέρχεται...

υγ. Άντε να μου τύχαινε νύχτα φορτωμένος στην Ε.Ο....εδώ 30κμ έκανε και αχρηστεύτηκε με μηδέν φορτίο... μονο τον οδηγό...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nassosbmw1 : 13-01-09 στις 17:54
Απάντηση με παράθεση