Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 22-08-13, 20:07
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Charalampos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και εχω παει 150.000 δεν εχει διαπιστωθει κατι κακο με τα αμορτισερ μου.Αλλα ηθελα να ξερω αν και τα δικα μας Γιαννη φορανε τα ιδια
Γι αυτο για σιγουρα ρωτα σε συνεργειο, αντιπροσωπεια ή εξειδικευμενο αλλιως μεσω του bmw.info να δεις αν ειναι ιδια η οχι τα part numbers των ανταλλακτικων. Χωρις να ειμαι σιγουρος εμπαιναν 3 διαφορετικες αναρτησεις, η τελειως απλη και πιο μαλακη, που ειχα αρχικα απ το εργοστασιο, η sport, που μπηκε στην εκδοση sport στην Ελλαδα, λιγο πιο σκληρη απ την απλη και η 'Μ' 1μιση ποντο πιο χαμηλη με πιο χοντρες αντιστρεπτικες, αλλα ελατηρια, αλλα αμορτισερ και γενικα πιο σκληρο και χαμηλο στησιμο. Αυτην εχω βαλει εδω και λιγα χρονια. Τα ανταλλακτικα μεταξυ τους εχουν αλλα νουμερα και λογικο γιατι ειναι αλλοι κωδικοι, αλλα εξαρτηματα, αλλα αυτο θα στο πουν καλυτερα σε συνεργειο η ψαξτο και μονος σου μεσω του σαιτ που εγραψα.
Απάντηση με παράθεση