Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 31-03-14, 14:25
116impack wmn Ο χρήστης 116impack wmn δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 25-03-2014
Μηνύματα: 5
116impack wmn is on a distinguished road
καταρχας ευχαριστω για την βοηθεια.Οσον αφορα τα αμορτισερ μου ειπαν απο την αντιπροσωπεια οτι ειναι σπασμενο το μπροστα συνοδηγου κ το πισω οδηγου.Πριν 2 χρονια που αλλαξα λαστιχα(rnf potenza 225/45r17)ειχα κανει κ αμορτισερομετρηση εκει και οντως απο τοτε ειχα θεμα,οχι βεβαια σπασμενα αλλα αν θυμαμαι καλα γυρω στο 55%.Η χρηση που του κανω(μην φωναζετε)ειναι τραγικη,σαμαρακια κ λακουβες δεν τα υπολογιζω πολυ οποτε μην σασ φαινεται περιεργο σε σχεση με τα χλμ.Σε πιστα δεν εχει μπει αλλα δεν το λυπαμαι το γκαζι γενικα,ουτε στισ στροφες.Σαν θορυβο κατι ακουω που μαλλον προερχεται απο εκει γι αυτο και τους ειπα να τα κοιταξουν.Το θεμα ειναι κ σε τριτο κ σε τεταρτο συνεργειο να παω κ να το σηκωσουν μπροστα μου δεν θα καταλαβω τιποτα.Κ γι αυτο εχω ενα φοβο αν τελικα θα μου βαλουν τα αμορτισερ που θα συμφωνησω και θα πληρωσω και οχι καποια αλλα.Επισης εχω ακουσει πολλα,εχω ακουσει για τα μαμα,εχω ακουσει για τα bielstein sport Μαυρα κ για τα Bieltein τα κιτρινα(καλα αυτα δεν νομιζω οτι τα χρειαζομαι).
Απάντηση με παράθεση