Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 05-05-09, 12:03
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris__ Εμφάνιση μηνυμάτων
...Σήμερα μεταξύ άλλων διάβασα τη γνώμη ενος συμφορουμίτη που ουτε λίγο ουτε πολύ αν καταλαβα καλά, μου λεει οτι δεν είναι σωστό να ζητάω τη γνώμη του φόρουμ αλλα να αρκούμαι στο τι μου λεει η αντι/πεια και παρακάτω λίγο ότι μέλη που εκφραζουν κυριώς απορίες και δε συνεισφέρουν με γνώσεις δεν δικαίουνται να χουν λόγο!!

Αν είναι αυτή η επισημη θέση του φορουμ θα θέλα να το ξέρω να σταματησω να σας ζαλίζω με τα οποια προβλήματα έχω με το αυτοκίνητο γιατι τεχνικες γνώσεις δεν έχω για να βοηθήσω...
Πολύ καλά έκανες και δεν έμεινες μόνο στην θέση της αντιπροσωπείας αλλά ζήτησες την γνώμη και την εμπειρία ιδιοκτητών ιδίου κινητήρα και μη.

Το forum δεν αποτελεί εκπρόσωπο της BMW Hellas ή της ΒΜW A.G.

Υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα που διορθώνονται ή αλλάζουν στην πορεία μετά από παράπονα του ειδικού τύπου ή των ιδιοκτητών των αυτοκινήτων για την κάθε εταιρεία και τα διάφορα φόρα είναι σημεία τέτοιων συζητήσεων και συχνά παρακολουθούνται από τις εταιρείες γιαυτό τον σκοπό. Αυτό είναι μια γενική παρατήρηση και δεν αφορά κατ' ανάγκη το συγκεκριμένο θέμα.
C U out there