Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 24-11-18, 14:35
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστή παρατήρηση αλλά πρέπει να επιλέξεις τι θες τελικά πιο πολύ. Να δίνεις σιγα σιγα καποια χρηματα στο παλιό αυτοκίνητο και να εχεις το άγχος των βλαβών ή να δώσεις πολυ περισσοτερα χρηματα στο νεοτερο αυτοκίνητο αλλά να ειναι ουσιαστικά χειρότερο;
Εγώ θα συμφωνήσω, γιατί αν δώσω 40.000 για να πάρω άλλο αμάξι, νομίζω οτι θα είναι για 5 χρόνια, και μετά ξανα τα ίδια..
Φαυλος κύκλος..
Αγρατσούνιστο είναι, γαλβανισμένο και δεν σκουριάζει (ακόμα)
Νομίζω είναι πιο σωστό να το κρατήσω και να σκάω 12.000 στην πενταετία, παρά να πάρω καινούριο και να αρχίσω να τα ξανασκάω μετα την διετία...
Σας θυμίζω το αγόρασα το 2009, είναι 2004 Σεπτέμβριος μοντέλο και απο το 2009 πίνει συνέχεια έξοδα...
Και με αυτά που βλέπω και με το ολοκαίνουργιο λίζινγκ πεντάρι που έχω στην τουρκία,
μερικά πράγματα παραμένουν στα ίδια ποιοτικά επίπεδα....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση