Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 25-05-18, 13:05
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Εγω παντως απο Ε39 που ειναι το βασικο μου αυτοκινητο τα τελευταια χρονια (>550.000χλμ) μετα την πωληση της Μ3 Ε30 μου και μεχρι την επομενη που μαλλον επιτελους θα ειναι φετος τελη 18 προς αρχες 19,αποφασισα να αγορασω παλι Ε39 μιας και για να ανακατασκευασω αυτη που εχω τωρα την οποια αναγκαστηκα να την βαλω στην δουλεια για μεγαλο διαστημα με μεγαλα ταξιδια,φορτωματα κτλ δεν με συμφερει απο χρηματα και χρονο.

Με σχετικα λιγα χρηματα θα εχω ενα καλοσυντηρημενο Ε39 για πολλα χρονια ακομα με φανταστικο ταξιδι,ακαμψια ατελειωτη,ποιοτητα αφθαστη και πλεον κλασσικο μιας και ειναι χωρις δευτερη σκεψη ενα απο τα καλυτερα BMW ολων των εποχων (λογια των στελεχων του διοικητικου συμβουλιου της BMW οταν ρωτηθηκαν ποια θεωρουνε τα καλυτερα μοντελα της εταιρειας).

Το πρωτο ραντεβου ειναι κανονισμενο για σημερα και μαλλον και το τελευταιο μιας και το εχω σχεδον αποφασισει και χρωματικα θυμιζει λιγο απο το παρελθον μου.
__________________
Απάντηση με παράθεση