Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 23-03-10, 12:25
fmdl Ο χρήστης fmdl δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-03-2010
Μηνύματα: 6
fmdl is on a distinguished road
POI's kai speedcams gia X3 2006/10

Φίλοι καλησπέρα,

Το Χ3 μου είναι με εργοστασιακό Professional navigation system και του έχω περάσει μέσα τους χάρτες High του 2010. Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα σε θέμα ταχύτητας ( αντιθέτως με την προηγούμενη έκδοση 2009/2 είχα μεγάλο πρόβλημα ταχύτητας που και αυτή ήταν σε DL DVD όπως και αυτή που του έχω τώρα μέσα ).

Η έκδοση High 2010 έχει μέσα αρκετά POI's για την Ελλάδα αλλά όχι όσα θα ήθελα Π.Χ. λείπουν εκκλησίες που μου χρειάζονται, και επίσης λείπουν και οι speedcams για τους Ελληνικούς αυτοκινητόδρομους.

Ζητώ λοιπόν την βοήθειά σας για να με κατατοπίσετε για το τι πρέπει να κάνω για να έχω στην έκδοση του 2010 όλα το POI's αλλά και της κάμερες παρακολούθησης.

Επειδή είμαι σχετικά καινούργιος στην όλη διαδικασία, αν ήταν δυνατόν, όποιος φίλος απαντήσει να είναι όσο το δυνατόν πιο αναλυτικός για την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω και για τα προγράμματα που θα πρέπει να χρησιμοποιήσω καθώς επίσης και για το που θα πρέπει να βρω τα αρχεία που τυχόν χρειάζονται.

Ζητώ συγνώμη για το μακροσκελές του post μου και σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθεια.
Απάντηση με παράθεση