Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 15-04-11, 22:16
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Σήμερα πήγα να ρωτήσω για βαλβίδα ρύθμισης του ρελαντί! κόστος 312.36 ευρώ. και της bosch 211.00. τυχαία βρήκα ένα φιλαράκι που δουλευει εκεί και του είπα το πρόβλημά μου. αυτός είχε ένα δευτερο μοτέρ Μ43 και μου έδωσε τη μία βαλβίδα που του περίσσευε. την έβαλα απάνω αλλα πάλι τίποτα. πάιζει να είναι αισθητήρας θέση πεταλούδας? το αμάξι στο δρόμο πάει πολύ καλά. αλλα μόλις σταματήσω στο φανάρι αρχίζει να ρίχνει τις στροφές και ξαφνικά δίνει μία και σβήνει.μου είπε το παιδί οτι έχει πολλά ανταλακτικά. θα παμε στην αποθήκη που είναι το μοτέρ και θα δοκιμάσω όλους τους αισθητήρες που έχει απάνω του. κάπου θα είναι το πρόβλημα...λαμπάκι check engine δέ μου ανάβει .....μπουζί άλλαξα πρίν 6.000 χιλιομετρα. το μάφ μου είναι καλό. το κολάρο επίσης!!!! άλλο να σκεφτώ δέν ξέρω. να είναι το βηματικό μοτεράκι του ρελαντί?
Απάντηση με παράθεση