Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 24-04-05, 20:45
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
παιδια ηρεμηστε λιγο με τα χλμ που δειχνουν τα κοντερ σας(και εννοω τα αλλα αυτοκινητα οπως το χιουνται)....μπορει να δειχνουν τοσο,αλλα αυτο δεν σημαινει και πως πανε πραγματικα 215 ή 224 σε κατηφορα(οπως ειπε ο φιλος)....σημαινει απλα οτι κλεβει πολυ παραπανω το κοντερ τους!!!ετσι μου ελεγε και ο κολητος με ενα 307 1,6 που εχει οτι παει στην ευθεια 215 και σε
κατηφοριτσα 220 εντελως νορμαλ(καποια παιδια θα τον θυμονται γιατι ειχε ερθει σε μια μακαρονοσυντηση....ειναι το βραδυ που μας κατεβασαν τα παιδια στην παραλιακη επειδη δεν ξεραμε τον δρομο)....εεε (μολις κατεβαιναμε για Ναυπλιο και τα χωσαμε) πηγαιναμε διπλα-διπλα στην ευθεια και το δικο μου ειχε τερματησει στα 195-197 και το δικο του εγραφε 215......βγαλτε μονοι σας συμπερασμστα!!!!για να πω ομως και του στραβου το δικιο τα coupe πανε "καλα" τελικη....μια φορα που τα ειχα χωσει με το προηγουμενο μοντελο(με 3 ατομα αυτος κι εγω 2) ημασταν ακριβως διπλα μεχρι τα 195 δικα μου κοντερισια και του εφευγα με ρυθμο χελωνας(ευτυχως ειχα τοτε τις 14αρες και ακουμπαγε 205 κοφτη)!!!