Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #127  
Παλιά 14-04-15, 14:50
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Αλλαχτηκαν τελικα τα μπροστα τακακια, μαζι και καλωδιο αισθητηρα φθορας και υγρα φρενων, ΑΤΕ.
Μου ρυθμισαν και το χειροφρενο που επιανε ψηλα, σα να αλλαξε προς το καλυτερο η ολη αισθηση φρενων, χειροφρενου.

Ειμαι στη φαση στρωσιματος των φρενων τωρα αλλα σα να μου φανηκε σε καποια φαση οτι μου βρωμισαν 'θερμουίτ'.
Ελπιζω αμα στρωσει και πατηθει η παστα να μην εχω αυτο το φαινομενο, ηταν κατι που απεχθανομουν με τα προηγουμενα Φεροντο που ειχα και δε θα θελα να την εχω τη βρωμα και με τα ΑΤΕ.
Απο τριξιματα, θορυβους, κραδασμους δεν εχω διαπιστωσει κατι αν κι οι δισκοι μου ειναι φαγωμενοι. Βεβαια φυλαγμενος παω για την ωρα.
Στην επομενη αλλαγη μπροστα αλλα και πισω ειμαι και για δισκους. Ειναι οριακα κατω απ το οριο φθορας τους κατα περιπου 1 χιλιοστο ολοι. Δεν ειναι κατι τραγικο για τη νορμαλ χρηση που του κανω, για του χρονου με βλεπω τους μπροστα, αφου φαγωθουν και τα τακακια που εβαλα σημερα, τους πισω λογικα θα τους αλλαξω στην επομενη αλλαγη των πισω τακακιων μεσα στους επομενους μηνες εκτιμω.

Νεοτερα απ τη χρηση των νεων φρενων με την παροδο των χιλιομετρων.
Απάντηση με παράθεση