Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 16-05-16, 21:02
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι για πες μου !! ξέρεις εσύ αν το κάθε εγγραφω εταιρίας από που το έχει πάρει !! και το έχει αναρτιση σαν δικό της ειναι αποκλειστικό δικαίωμα !! δηλαδή το θεμας σας ειναι αν ειναι δικό μου η όχι οκ

γιατί δεν το βγάζατε σαν θέματα να μάθουν και άλλα μέλη στο φόρουμ

Για να τελειωνουμε δεν πρόκειται να ξανά βάλω θέματα στο φόρουμ σας επίσης έχω ζητήσει την διαγράφει

και μαλλον η πρόθεση σας δεν ειναι φιλικές σαν ομάδα και αποσκοπιται σε άλλα συνφερωντα και καλο ειναι να το επισημαίνω δημοσίως και σε αλλους χώρους φιλικούς το bmw πικρό ακούγεται και καποιος που ειπαι για στόλισμα !! καλό ειναι να στολιση κάπου άλλου γέλασα πολύ μαζί του πολύ μάγκας αυτα που θα γράψει εδώ να έρθει να μου τα πει από κοντά η μαλλον θα έρθω εγώ να δω όντος στολίζει !! αραγες
Λάκη,
καθε ανάρτηση που υπάρχει σε κάποιο μπλόγκ, πρέπει να αναφέρουμε την πηγή της.
Η μόνη περίπτωση που αυτό δεν ισχύει, είναι εάν το κείμενο σου ανήκει..
Οι εταιρίες που αναφέρουν τεχνικά δεδομένα, βασίζονται στην έρευνα και ανάπτυξη των τμημάτων τους, και έχουν καταλήξει σε αυτά τα συμπεράσματα τα οποία και μοιράζονται με τους λοιπούς.
Τα πόστ που έκανες με βίντεο απο youtube σαφώς και ήταν παραπομπή σε δουλειά κάποιων άλλων, για αυτό και δεν ενόχλησε κανέναν.
Σε ότι λοιπόν ανεβάζουμε απο το δίκτυο, πρέπει πάντα να αναφέρουμε την πηγή μας.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση