Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 17-05-16, 07:47
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
για πεσμου το προβλημα
Λοιπόν, επειδή χθες σου έδωσα μια ευκαιρία (κακώς), να δικαιολογήσεις την έλλειψη πηγής από τα αντιγραμμένα άρθρα που βρήκες στο ίντερνετ, βλέπω ότι δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Αντιθέτως ζητάς και τα ρέστα. Και θεωρείς ότι οι άλλοι σε ειρωνεύτηκαν, σου μίλησαν ανάξια, και σε λοιδώρησαν, ενώ εσύ απλά τους μετέδωσες τη γνώση σου (που προέρχεται από άρθρα αλιευμένα από διάφορα blog).

Αφού δε, σου εξήγησε ο rapid fast αναλυτικά αυτά που δεν μπόρεσες να διαβάσεις από το σύνδεσμο των κανόνων που σου έστειλα εγώ, για μια ακόμα φορά δε μας αιτιολόγησες τίποτα.

Αντιθέτως η απάντηση σου στον MZ3
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι για πες μου !! ξέρεις εσύ αν το κάθε εγγραφω εταιρίας από που το έχει πάρει !! και το έχει αναρτιση σαν δικό της ειναι αποκλειστικό δικαίωμα !! δηλαδή το θεμας σας ειναι αν ειναι δικό μου η όχι οκ

γιατί δεν το βγάζατε σαν θέματα να μάθουν και άλλα μέλη στο φόρουμ

Για να τελειωνουμε δεν πρόκειται να ξανά βάλω θέματα στο φόρουμ σας επίσης έχω ζητήσει την διαγράφει

και μαλλον η πρόθεση σας δεν ειναι φιλικές σαν ομάδα και αποσκοπιται σε άλλα συνφερωντα και καλο ειναι να το επισημαίνω δημοσίως και σε αλλους χώρους φιλικούς το bmw πικρό ακούγεται και καποιος που ειπαι για στόλισμα !! καλό ειναι να στολιση κάπου άλλου γέλασα πολύ μαζί του πολύ μάγκας αυτα που θα γράψει εδώ να έρθει να μου τα πει από κοντά η μαλλον θα έρθω εγώ να δω όντος στολίζει !! αραγες
που ομολογώ ότι δεν κατάφερα να καταλάβω πλήρως, σε οδηγεί σε απαγόρευση της εισόδου πλέον.

Δεν αποσκοπεί κανένας εδώ μέσα σε σκοτεινά συμφέροντα.
Στόλισε ότι θέλεις στο δικό σου χώρο.

Έχεις μεγάλη δυσκολία πάντως να γράψεις κατανοητό κείμενο όταν δεν το αντιγράφεις.
Καλή συνέχεια σε ότι κάνεις.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση