Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 16-06-08, 22:08
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Λοιπον ναι παιδια, εχετε δικιο σε οοολα οσα λετε πραγματικα, ομως εγω θα ελεγα οτι ειναι αρκετα και θεμα τυχης το κ@@@ebay, εγω εκανα αγορα απο καποιον (εταιρια μαλλον) 100% feedback κατι χιλιαδες πωλησεις και μου εσυειλε τα '3' μου, απαντηση καμμια μετα την πωληση, το δε ebay ελεγε ενα σωρο παπαριες (μην σβησετε αυτην τη λεξη γιατι πραγματικα τετοια μου ελεγαν) και δικιο δεν βρηκα Π Ο Υ Θ Ε Ν Α, τι θελω να πω? ασφαλεια σε τετοιου ειδους αγορες δεν υπαρχει, και κταγγελια να κανετε δεν προκειτε να γινει απολυτως Τ Ι Π Ο Τ Α, γιατι ενω εγω πηρα τα αχαμνα μου, ο κυριος συνεχιζει να πουλαει ακαθεκτος και αν και απευθηνθηκα απο τον σκουπιδιαρη του ebay μεχρι την υπευθηνη για Ευρωπη αυτα που ελαβα ηταν απαντησεις για χαζους και forms επισης για χαζους. Οχι δεν καταλαβατε δεν κατηγορω το ebay μιας και πριν απο λιγο χτυπησα ενα κινητακι για το ''μωρακι'' απλα λεω οτι εαν νομιζετε οτι εσεις ειδικα θα την πατησετε μην ξεκινατε τπτ, αν παλι δε μασατε χτυπηστε αφοβα.........Σας ευχαριστω......Α ναι και για να μην ξεχασω συμφωνω με ΟΛΟΥΣ τους προλαλησαντες
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$
Απάντηση με παράθεση