Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #259  
Παλιά 08-03-16, 20:35
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Μπορει να την εχω αποχωριστει την 1 εδω και κανα μηνα περιπου, ομως εξακολουθω να μαθαινω νεα της, οπως ενας ερωτευμενος ρωταει ακομα για την πρωην του κι ειναι κολλημενος!

Τα νεα της εξακολουθουν να μην ειναι και τοσο καλα και η καταρα των προβληματων, παιδευουν το νεο ιδιοκτητη της!
Απο τη μια λυπαμαι και νιωθω και λιγο τυψεις, απο την αλλη βεβαια νιωθω ανακουφισμενος που πλεον δεν ειναι δικα μου προβληματα!

Update λοιπον:
Του κλειδωσε το κλειδι στην εσοχη και δεν ξεκλειδωνε να βγει κι αναγκαστηκε κι αλλαξε εσοχη-κλειδαρια!
Δεν ρωτησα μηπως εγινε καποιο λαθος, πχ μπηκε αναποδα το κλειδι, κρεμαστηκε βαρος, χτυπηθηκε, κουνηθηκε βιαια, τραβηχτηκε αποτομα ενω ηταν στην κλειδαρια, ή κατι αλλο που μπορει να το προκαλεσε αυτο. Οπως και να χει, εγινε και αυτο!
Κι η πλακα ειναι οτι ακομα και γι αυτο το σημειο την προσεχα! Δεν κρεμαγα αλλα κλειδια βαρια μαζι, ουτε μπρελοκ, ουτε τραβαγα αποτομα το κλειδι, περιμενα να ακουσω το κλειδωμα στην εσοχη και μετα να ενεργοποιησω ηλεκτρονικα με το μπουτον και να ξεκινησω, ουτε να το μετακινω, κουναω, χτυπαω ενω ηταν στην κλειδαρια, τιποτα! Ακομα κι εκει προσοχη, ακομα κι εκει να σε κρεμασει παρα τ αυτα!!

Επισης μου ειπε οτι του καπνιζει η εξατμιση καμενο λαδι ντουμανι και πως θα προχωρησει σε αλλαγη τσιμουχακια βαλβιδων.
Τετοια ακουω και πραγματικα, οσο και να με στεναχωρησε ο αποχωρισμος, αλλο τοσο με ανακουφιζει οτι πλεον δεν το εχω!
Απάντηση με παράθεση