Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 22-12-09, 20:16
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KATSARAIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο ακριβως δεν ειναι ποιοτητα κατασκευης.
αν ειναι να αφαιρουμε και να λαδωνουμε καθε εξαρτημα που τριζει ασ τα να πανε.
καποτε κοροιδευαμε τις φτηνες μαρκες αυτοκινητων για τα ιδια θεματα,δυστυχως εχουν ερθει πολλα συμπτωματα και στην bmw.
επισης μην ξεχναμε τα 3-4 κλασικα θεματα -μηχανικα εννοω- σε 4κυλινδρα βαλβοτρονικ και μη οπου το κοινοτυπο πια αστοχια υλικου ειναι για γελια η για κλαματα οταν τα πληρωνεις.
Ειπα πως δεν εχει βγαλει τιποτα απο τα προβληματα που ανεφερε ο Παναγιωτης.

Ναι ετριζε το καθισμα (μου) του οδηγου, χαμηλωμενο, πολυ πιο σκληρο απο οτι ηταν μαμα, και δυνατο μπασιμο σε σχεδον καθε στροφη, πως να με κρατησει το καθισμα 100 κιλα ανθρωπο χωρις να αρχισει να τριζει? Σε μερικες στροφες βαζω το ποδι μου κοντρα για να μη "φυγω", θα αντεξει το καθισμα?

Η BMW και καθε αυτοκινητοβιομηχανια, θελει να εχει το μεγιστο κερδος με το ελαχιστο κοστος. Αν θελαμε να μη τριζει το καθισμα (ή οτι αλλο εχει βγαλει, αλλα σε μενα δεν εβγαλε τιποτα ακομα) δεν θα εκανε 20-30 χιλιαρικα στην αντιπροσωπεια, αλλα τα διπλασια(λεμε τωρα).

Δεν ξερω αν μου ειχε βγαλει προβληματα τι θα εκανα και ελεγα, αλλα αφου ειναι χαρτι ακομα, δεν με πειραζει να βγαζω 4 βιδες και να ριχνω WD-40 οποτε δω οτι εφυγε η επιδραση του.
__________________

Απάντηση με παράθεση