Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 17-03-08, 16:03
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισης σε διαφορα τευχη του BMW CAR,TOTAL BMW κτλ καποιοι ιδιοκτητες αναφερουν οτι χωρις λογο το αυτοκινητο τους χτυπαει πυρακια,νομιζω στο τελευταιο τευχος ο ιδιοκτητης ειναι απο Αγγλια και το αυτοκινητο του 2004 και αφου γυρισε οτι συνεργειο υπηρχε και δεν υπηρχε κανενας δεν καταφερε να τον καλυψει στην αιτια του προβληματος του.Γνωριζει κανεις εαν ακομη η BMW καλυπτει κινητηρες σε περιπτωση καταστροφης????Σαν καθημερινος θαμωνας του AUTOSCOUT 24 και MOBILE.DE βλεπω ακομα και προσφατα αυτοκινητα με νεο κινητηρα-που εχουν σπασει προσφατα.Μπορει καποιος να μας απαντησει σιγουρα???
Aν θες τη γνώμη μου , οι Γερμανοί ως οδηγοί ΔΕΝ συντηρούν τα αμάξια όπως θα έπρεπε.
Π.χ. αλλαγή λαδιών κάθε 15 χιλ χλμ (ή όταν βγάλει στο καντράν service) !!!!!
Επίσης σε κουβέντα στο Αμερικάνικο φόρουμ , πολλοί ξένοι ΔΕΝ κοιτάνε θερμοκρασία λαδιού ... μόλις σβήσουν οι λυχνίες στο στροφόμετρο αρχίζουν κόφτες.
Κάποιος μάλιστα ρώταγε πριν κανά μήνα "ΤΙ ΛΑΔΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ Μ3" ... μέχρι τώρα ΔΕΝ έβαζε TWS 10-60 ....
Άλλοι δεν κοιτάνε ΠΟΤΕ στάθμη λαδιού ή βλέπουνε το λαμπάκι και το αγνοούν ... λες και θα πάθουν κάτι αν συμπληρώσουν λίγο λάδι...
Για ρύθμιση βαλβίδων ... άστο ... προκειμένου να γλυτώσουν τα λεφτά "stealership" λένε τα εξουσιοδοτημένα ... κάνουν μόνοι τους ή και καθόλου ...
Τα ίδια και με μπέκ , πολλαπλασιαστές , μπουζί κλπ κλπ
Και άλλα πολλά ...

Mε λίγα λόγια τα μικρά hints που διατηρούν το μοτέρ ΔΕΝ ΤΑ ΤΗΡΟΥΝ και πολύ στο εξωτερικό , συνηθισμένοι στο στυλ ... όσο δεν χαλάει δεν το πειράζω....
Απάντηση με παράθεση