Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #122  
Παλιά 07-08-05, 16:52
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Λιγο ακυρο αυτο κατα τη γνωμη μου,γιατι με αυτη τη λογικη,δεν φαινεται να σεβεστε και εσεις την 36αρα.Πεταμενη σε καποια ακρη του μυαλου σας μου δειχνετε οτι ειναι

Και στην τελικη η Μ3 Ε30 δεν εχει κατι περισσοτερο απο μια Μ3 Ε36,και ουτε μια Μ3 Ε36 εχει κατι περισσοτερο απο μια Μ3 Ε46.

Ας μεινει ο καθενας απο εμας στην κ@υλα του (ειτε λεγεται Ε30,ειτε Ε36,ειτε Ε46) και αμα θελει και να την "θεοποιησει",ας το κανει για τον εαυτο του μονο.Δεν χρειαζεται να προσπαθησει να πεισει και τους αλλους

Και στη τελικη,ΑΝΕΞΗΘΡΗΣΚΕΙΑ εχουμε.Εγω πιστευω σε αλλη θεα.....
Aκυρο Γιωργο αυτο που λες γιατι πρωτον δεν εγινε πουθενα συγκρηση Μ3 Ε30 εναντιον Μ3 Ε36 και θα επρεπε να ξερεις οτι δεν εχω το Μ3 Ε36 καπου στην ακρη του μυαλου μου αφου αν μπορουσα να παρω ενα απο τα δυο σιγουρα θα επαιρνα το 36 γιατι ειναι ποιο ευκολο να βρει κανεις και ποιο συγχρονη κατασκευη(συγχρονως δεν ξεχνω ομως τι εστι Ε30 Μ3)...αλλα οχι επειδη ειναι ποιο γρηγορο σε μια κοντρα....αλλωστε εγω κανενα απο τα δυο δεν θεοποιω αφου θελω Z3 M Coupe!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 07-08-05 στις 17:08
Απάντηση με παράθεση