Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 10-03-10, 15:48
Το avatar του χρήστη pilot_1000RR
pilot_1000RR Ο χρήστης pilot_1000RR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2010
Μηνύματα: 137
pilot_1000RR is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Group
Vag
Must
Die

GVMD!!!
θελω να γινω και εγω μελος!!! μισω τα volkswagen και ειδικα τα golf! τα μισω!! θυμαμαι οταν ειχα το rallye και το ΜΧ ειχα ''δικασει'' αμετρητους στον δρομο Αγιου Βασιλειου-Χορτιατη(για οσους ξερουν).

αλλα η καλυτερη ηταν αλλη! ακουστε ιστορια. Ειμαι με το προηγουμενο CBR-1000RR που ειχα με τα χρωματα της Repsol και πηγαινω στο χωριο στην παλια εθνικη Θεσσ.-Καβαλας, στο υψος του Λαγυνα εχει φαναρι και με πιανει. Ενω ειμαι σταματημενος ερχεται διπλα μου ενα Golf R32 με carbon καπω,φρενα απο Πορκι χαμηλωμενο και τερμα φιμε τζαμια. ανοιγει λοιπον το τζαμι και εμφανιζεται τυπος γυρω στα 35 με πουκαμισακι VW και ακολουθει ο εξης διαλογος..Ε(εγω) Α(αυτος):
Α: ψηλε τι λεει το ΧονταΚΙ καλα??
Ε:μια χαρα ευχαριστω..
Α:καλα παει τι λεει?
Ε:τι να σου πω,καλα λεω οτι παει. Θες να κανουμε καμια ψιλη να δεις?(σε εντελως φιλικο επιπεδο)
Α(με μεγαλη ειρωνια)Τι να δω ρε μεγαλε! δεν το βλεπεις το εργαλειο? απο MTM βελτιωμενο 400 αλογα!!
Ε:Πσσσσσσσ τι λε ρε ψηλε!! μου κοπηκαν τα γονατα απο τον φοβο!!
και τοτε ο μεγιστος αρχιζει και μαρσαρει! Ε ρε γλεντια λεω και καρφωνω την 1η. με το που αναβει το πρασινο πετιεται μπροστα και τον ακολουθω(επιτηδες) απο κοντα, αλλαγη σε δευτερα περιπου στα 100(υπ'οψιν οτι η 1η στο μηχανακι μου βγαζει 160χλμ!!) και αρχιζω σουζα οποτε τον περναω με σουζα και την συνεχιζω σχεδον μεχρι τον κοφτη της 2ας λιγο κατω απο τα 200χλμ,το ριχνω και καρφωνω τις υπολοιπες! εφτασα σχεδον τα 280 εκοψα, οταν κοιταξα πισω ουτε που φαινοταν!
__________________
''we keep them up and safe!''
Association of Licensed Aircraft Engineers.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pilot_1000RR : 10-03-10 στις 15:50
Απάντηση με παράθεση