Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 26-10-11, 11:22
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
αγορά-τοποθέτηση m3 e46 καθρέπτες

όπως λέει κ ο τίτλος σκέπτομαι την τοποθέτηση m3 e46 καθρεπτών....ψάχνοντας λίγο στο ebay βρήκα αυτό http://www.ebay.com/itm/350500754056...791288&vxp=mtr
Διερωτώμαι λοιπόν επειδή είμαι παντελώς άσχετος απο ebay:η αξία των καθρεπτών είναι 169 ή 186 δολάρια?Απο την αμερική θάρθουν οι συγκεκριμένοι καθρέπτες?Τα μεταφορικά πόσο είναι?Σε Αγγλία-Γερμανία δεν υπάρχουν τέτοιοι καθρέπτες?
Να σημειώσω ότι εδώ στην Ελλάδα τους βρίσκω γύρω στα 280-350 ευρώ τους replica καθρέπτες αναλόγως καταστήματος!Στο αυτοκινητο μου έχω ηλεκτρικούς καθρέπτες(οπως όλα τα bmw e46) δεν είναι όμως ηλεκτρικά αναδιπλούμενοι...ούτε ξέρω αν είναι θερμαινόμενοι!Καπου διαβασα οτι οι m3 καθρεπτες έχουν 12 pins πλεξούδα ενώ οι απλοί στα 46ρια έχουν 6 pins.Τροποποιείται η συνδεση της καλωδιωσης κ ολα δουλευουν οκ!Δεν με πειράζει αν δεν εχω ηλεκτρικά αναδιπλούμενη λειτουργία αλλά θέλω να παραμείνει η εσωτερική ηλεκτρική ρυθμιση.Κ κατι τελευταίο...οι ρεπλικα σε τι διαφερουν?Στο χρωμα του κρυσταλλου μονο?Δεν με πειράζει ούτε θελω απαραιτητα ΟΕΜ απλα όσο το δυνατον πιο κοντα σε εμφανιση-λειτουργια με τους ΟΕΜ.....
__________________

Απάντηση με παράθεση