Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 26-10-11, 11:58
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
φιλε mako θα σου απαντησω σε οτι ξερω (νομιζω οτι ξερω χαχαα).
λοιπον η τιμη που λεει bid σημαινει κανε προσφορα(πλειστηριασμος δηλαδη πιπεριες μαντολες.ο οποιος πλειστηριασμος ξεκιναει απο 169 δολαρια και πανω και τελειωνει την ημερομηνια εκει που γραφει time left μεσα στην παρενθεση.πιαστο αβγο και κουρευτο αδελφε!χεχε
ενω απο κατω εκει που λεει price 185.97 δολλαρια ειναι η τιμη που μπορεις να τους αγορασεις απευθειας χωρις τα μεταφορικα.(αρα 185,97+μεταφορικα).
οι καθρεφτες αυτοι ερχονται απο αμερικη οποτε επειδη ειναι γυρω τα 150ε(καπου εκει κοντα ειναι η τιμη) υπαρχει περιπτωση να εχει φορο στο τελωνειο οποτε παρτους απο αγγλια -γερμανια να ξερεις απο την αρχη τι θα πληρωσεις χωρις τελωνεια κ.λ.π.
οσον αφορα την ποιοτητα ενα θα σου πω.οι replica σιγουρα εχουν διαφορα απο τους γνησιους κυριως στα τζαμακια οσον αφορα την αποσταση ορατοτητας.
εγω φοραω repilca μ3 εδω και 6 χρονια και λειτουργικα δεν εχουν κανενα προβλημα.οσον αφορα την ορατοτητα ομως σε δυσκολες καιρικες συνθηκες δειχνουν καπως περιεργα οι καθρεφτες και εχουν νεκρες γωνιες.(σε καποια σημεια-γωνιες δεν εχω την ιδια καθαρη ορατοτητα).μην σε πρηζω ομως.σου ειπα μια χαρα δουλεουν.απλα ειναι καποιες λεπτομερειες που με χαλανε σαν ψειρας που ειμαι.και επειδη ξερω οτι και συ εισαι ψειρας θα σου προτεινα να βρεις απο ebay αγγλιας-γερμανιας ενα ζευγαρι Oem ε46 μ3 να τους βαψεις και να τους βαλεις πανω.η τελευταια κινηση μου οταν κανω ολα τα υπολοιπα και εμενα αυτη θα ειναι!
ελπιζω να βοηθησα και να μην σε μπερδεψα!
θα σε κατατοπισουν οι πιο εμπειροι απο μενα οσον αφορα το ebay.....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση