Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 27-10-11, 12:36
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
οποτε παρτους απο αγγλια -γερμανια να ξερεις απο την αρχη τι θα πληρωσεις χωρις τελωνεια κ.λ.π.
οσον αφορα την ποιοτητα ενα θα σου πω.οι replica σιγουρα εχουν διαφορα απο τους γνησιους κυριως στα τζαμακια οσον αφορα την αποσταση ορατοτητας.
εγω φοραω repilca μ3 εδω και 6 χρονια και λειτουργικα δεν εχουν κανενα προβλημα.οσον αφορα την ορατοτητα ομως σε δυσκολες καιρικες συνθηκες δειχνουν καπως περιεργα οι καθρεφτες και εχουν νεκρες γωνιες.(σε καποια σημεια-γωνιες δεν εχω την ιδια καθαρη ορατοτητα).σου ειπα μια χαρα δουλεουν.απλα ειναι καποιες λεπτομερειες που με χαλανε σαν ψειρας που ειμαι.και επειδη ξερω οτι και συ εισαι ψειρας θα σου προτεινα να βρεις απο ebay αγγλιας-γερμανιας ενα ζευγαρι Oem ε46 μ3 να τους βαψεις και να τους βαλεις πανω.η τελευταια κινηση μου οταν κανω ολα τα υπολοιπα και εμενα αυτη θα ειναι!
ελπιζω να βοηθησα και να μην σε μπερδεψα!
Λεωνίδα ευχαριστώ για τη βοηθεια.Χτες μιλησα με Ζαχαρία και μουπε πως οι replica έχουν στην εφαρμογή τους κλίση προς τα πάνω...αν δεις το αμάξι απο μπροστά....
Αλήθεια ρωτώ κ αλλα παιδιά που έχου βάλει ισχύει κάτι τέτοιο?
Θάθελα να αναφερουν κ μάρκες-μέρος καθώς κ δυσκολίες στην ορατότητα...έστω με π.μ απο ώπου τους πήραν.....
__________________

Απάντηση με παράθεση