Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 29-08-15, 14:54
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ειναι θεμα άποψης. και σαφέστατα κανεις δεν θα άφηνε την άνεση του αυτοκνητου του για να κυκλοφορεί με λεωφορεία. αλλά, αν δεν κανω λάθος, όταν καταθέτεις πινακίδες υπογράφεις υπεύθυνη δήλωση οτι θα το αφήσεις σε ιδιωτικό χώρο, και όχι σε δημόσιο. εκεί νομίζω οτι πήγαινε το σχόλιο του rapid. και σύσκολα θα με πείσεις οτι κανένας από αυτούς δεν είχε είτε ο ίδιος είτε κάποιος γνωστός του ένα σπίτι σε χωριό ή ενα χωράφι να το αφήσει. δεν ειναι υποχρεωτικό να το βάλεις σε πάρκιν και να πληρώνεις. γτ στη τελική ενα μέρος των τελών που πληρώνω είναι για να μπορώ να παρκάρω το όχημά μου. γτ ο άλλος να μην πληρώνει αλλά ταυτόχρονα να έχει κάνει κατάληψη του δημόσιου χώρου?
ο καθενας εχει αλλη οπτικη και τσεπη. Εγω επειδη πληρωνω τελη, δεν θεωρω οτι μου ανηκει κανενας δημοσιος χωρος..και ας πληρωνω επιπλεον δημοτικα τελη, χαρατσια κτλ.
Οσο αν ολοι εχουν καποιο οικοπεδο ή χωριο να αφησουν το αμαξι, εχω σοβαρες επιφυλαξεις.
επισης το τι πληρωνεις και σου αναλογει απο τα τελη .. ειναι πικρη ιστορια.
Απάντηση με παράθεση