Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 30-08-15, 22:31
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
ο καθενας εχει αλλη οπτικη και τσεπη. Εγω επειδη πληρωνω τελη, δεν θεωρω οτι μου ανηκει κανενας δημοσιος χωρος..και ας πληρωνω επιπλεον δημοτικα τελη, χαρατσια κτλ.
Οσο αν ολοι εχουν καποιο οικοπεδο ή χωριο να αφησουν το αμαξι, εχω σοβαρες επιφυλαξεις.
επισης το τι πληρωνεις και σου αναλογει απο τα τελη .. ειναι πικρη ιστορια.
δεν σου "ανηκει ο χωρος", πληρωνοντας τελη εχεις δικαιωμα στη καταληψη του δημοσιου αυτου χωρου, κατα τη σταθμευση του οχηματος σου. Πραγμα που δεν εχει ο αλλος, και σου τρωει εσενα χωρο που θα μπορουσες να χρησιμοποιησεις. Και αντε, σε τιποτα χωρια ή απομακρυσμενα προαστια της Αττικης, ας παει στο διαολο. Αλλα να ψαχνω εστω και 10 λεπτα να παρκαρω ΕΝΩ προσπερναω 4-5 παρκαρισμενα χωρις πινακιδες? Ε οχι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MarinosE46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο το σκεπτικό σου.Εμείς στη γειτονιά έχουμε 4-5 ''έξυπνους'' τύπους άνευ πινακίδων και για να μην τους κολλάει χαρτιά ο δήμος τα έχουν κουκουλώσει κιόλας...Και εμείς οι βλάκες που πληρώνουμε ψάχνουμε μισή ώρα να παρκάρουμε κάθε μέρα...
τηλ αστυνομια. δουλεια τους ειναι. μεταξυ αλλων εχουμε και ψευδη υπευθυνη δηλωση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kacey : 30-08-15 στις 22:34
Απάντηση με παράθεση