Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 23-06-14, 01:21
stag z3 Ο χρήστης stag z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-06-2014
Μηνύματα: 13
stag z3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
ωραιο θεμα ανοιξαμε σημερα κασι θα το απολαυσω
λοιπον ......κατι για να βρεις το πρωι που θα ξυπνησεις.
ειναι καμια φορα ο θεος που δινει σε κατι ανθρωπους κατι στιγμες θειας επιφωτησης ετσι για να μην τον ξεχναμε.
αυτο το αμαξι (το μοντελο )ειναι μια απο αυτες τις στιγμες που κατι τοσο ομορφο φτιαχνεται και μενει μαζι σου χωρις να γερναει ποτε.
δεν θα δωσει ποτε τις επιδωσεις που δεν θα ξεχασεις αλλα και μετα απο μερικα χρονια δφεν θα ξεχνας ποτε να γυρνας το κεφαλι σου πισω τα βραδια οταν γυρνας σπιτι για να του ριξεις μια τελευταια ματια
οποιος ξερει καταλαβαινει ελπιζω να μαθεις και συ φιλε stag
καλησπέρα φιλε Λεωνίδα,να εισαι σίγουρος οτι δεν περιμένω επιδόσεις απο το Ζ3 θελω απλα να κανω την κ@@@λα μου μιας και ειναι απωθημένο χρόνων !!Μεχρι πριν ενα μηνα ειχα ενα astra gtc 245hp(μεχρι που το εκαψα:P) τώρα που ηρέμησα (μάλλον )θέλω μόνο να παίζω λίγο στο δρόμο με την πισω κινηση και να φυσαει ο αέρας τα μαλλια μου!χαχααχα
Πάντως ναι πιστεύω οτι πιθανότατα θα το αγαπήσω αυτο το αυτοκίνητο!!Να ξέρεις οτι η φράση σου " μετα απο μερικά χρόνια δεν θα ξεχνας ποτε να γυρνάς το κεφάλι σου πισω τα βράδια οταν γυρνάς σπιτι για να του ριξεις μια τελευταία ματιά" ειναι αυτή που με έβαλε σε τρελές σκέψεις!Μάλλον αυριο θα ειμαι και επίσημα στο club σας!!
θα σας ενημερώσω αύριο λοιπόν για το αν το πήρα και για τις πρώτες εντυπώσεις!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι όλους για την βοήθεια!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 23-06-14 στις 08:05
Απάντηση με παράθεση