Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 20-08-05, 18:06
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από melodic
για δειτε μια αλλη περιπτωση ...
ολο το υπολοιπο αμαξι ειναι μαμα τελειος
...Δεν εχει πειραχτει ουτε βιδα...
μονο οτι βλεπετε στην photo...
αυτος γκακουρας λεγετε???
Και τι αμαξι.....Ατσεντ!

Τα μπλε πιτσιλιστιρια ενταξει χαλαρα ειναι και πανε σε ορισμενα αμαξια...εγω οραματιζομαι Ατσεντ χαμηλωμενο με ζανταρες 20' ιντσων, νεον απο κατω και μεσα, σποιλερ και μασπιε που να μην χωραει κοκα κολα απο κατω κτλ...και φυσικα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ απειραχτος κινητηρας εντελως, απλα μια φιλτροχοανη μανιταρι για να κανει ωραιο μπαμ.....

Πρωτη φορα ενιωσα ασχημα που το κινητο μου δεν εχει καμερα...ειδα εξω απο τα ΤΕΙ Αθηνων Range Rover με κοκκινα νεον απο κατω......

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από handball-n11
οι νεοι γουσταρουν γιατι λενε θα ριξουν γκομενες και ετσι αρχιζουν ολοι! Ριξε 10κ σε μλκιες.
Γιατι σου ειπε κανεις οτι δεν πιανει? Οι γκομενες (τουλαχιστον οι μισες και μεγιστη πλειοψηφια των κοριτσιων <20 ετων) νομιζουν οτι τα τραινακια του λουνα παρκ γιατι ετσι μονο χαρακτηριζονται ειναι και μαμω τα αμαξια και ο ιδιοκτητης τους εχει και πολλα λεφτα να τους κανει ολα τα χατηρια.

Εχω και προσωπικα παραδειγματα να αναφερω αν δεν το 'καταπινεις'.


Εμενα να με συμπαθατε αλλα προτιμω να εχω την μπεμπα μου αρχοντικο οπως αρμοζει σε μια BMW, με τα λιγα πειραγματακια της χωρις φωτακια και αλλες ταρζανιες και να μην το σκεφτομαι να βγω το βραδακι να παω για μια πορτοκαλαδα γιατι εχω 500 ευρω δοση αυτοκινητου, 200 ευρω δοση για την επισκεψη στο οτομοτο και 150 ευρω δοση στο κωτσοβολο για το σουπερ mp3 player με την οθονη των 5 εκ. πιξελ για τα επομενα 15 χρονια.